JEŽÍŠ NA MĚSÍCI

 

 

Tuto zprávu přebírám z jiného serveru, fotografie jsem nikde nenašla. Takže: věřte - nevěřte...

Je to už pár dnů starší zpráva, ale vyplatí se o ní informovat.

 

V Bombaji pozorovali lidé 20. ledna 2011 kolem 21:30 obraz tvaru Ježíše na měsíčním disku a tento podivný jev v nich vyvolal obavu z blížícího se soudného dne. Pozorovatelé říkali, že obraz byl překvapivě jasný navzdory vysokým znečištěním ovzduší smogem , a proto byl jev o dost tmavší než samotný povrh měsíce. A právě to mohlo vyvolat dojem obrazu nějaké tváře na měsíčním disku. D’Souza pozorovatel tohoto úkazu říká, že lidé v městech takové věci neberou vážně, ale lidé ve vesnicích mají velký strach a domnívají se, že “Boží království je blízko.”

 

Otec Tony Charanghat, mluvčí arcidiecéze Bombay, řekl: „Nechceme reagovat na zprávy v těchto případech, protože nikdo z věřících, kteří navštěvují kostel nic podobného nepozorovali. Vědci vysvětlují, že jde o klasicky optický klam, způsobený dopadajícím světlem na měsíční kotouč a že je občas možné na měsíci pozorovat různé stíny, které připomínají zvířata nebo lidi.

 

Další záhada vysvětlena. V bibli se můžeme dočíst, že před dalším příchodem Krista budeme pozorovat různá znamení na nebi i na zemi, ale obávám se, že i když je budeme pozorovat tak všechno je možné vysvětlit přirozeně a budeme znamení ignorovat i nadále, takže více či méně Ježíš se může snažit, jak chce, věda mu jednoduše nedá šanci přijít znovu

 

Milos Elderx, Eva Zýmová

ZDROJ

Kontakt

Žďár nad Sázavou

abundancia@seznam.cz