MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE

 

<br/><a  data-cke-saved-href="http://i50.tinypic.com/e7m51k.jpg" href="http://i50.tinypic.com/e7m51k.jpg" target="_blank">View Raw Image</a>

Nevím jak vy, ale já mám v této otázce jasno. Již dlouho vím, že nejsme sami, mnoho zajímavého jsem i sama osobně viděla. Také se dost zajímavých věcí děje, pořád něco zvláštního – pokud má člověk otevřené oči i srdce… Což většina lidí nemá, bohužel. Vůbec nepochybuji, že mimozemské civilizace existují, jen se tato realita buďto zesměšňuje, anebo nebere vážně. Jsou nadšenci, kteří udělají více škody než užitku, proto je důležité „stát oběma nohama na zemi“, nepodléhat kdejakým falzům a podvrhům, které mají jen jeden cíl – zdiskreditovat přítomnost vyspělých civilizací na naší planetě. Poslechněte si rozhovor Alžběty Šorfové s Petrem Chobotem právě na toto téma. Vřele doporučuji všem, maximálně zajímavý a přínosný rozhovor, nejen o civilizacích v operujících v blízkosti naší planety, ale například i agrosymbolech.

Nabízím krátké video s nejnovějším agrosymbolem, které ukazuje na jakýsi binární kód, připomíná podle některých badatelů harddisk a určitě nese důležité poselství:  

 

Kontakt

Žďár nad Sázavou

abundancia@seznam.cz